Daglig leder, Pål Alvereng

 

Telefon: 97588024

E-post: alvereng@mfu.no

 

Rådgivere:

Geir Gaarder, Tingvoll – Telefon 97978420 – E-post: gaarder@mfu.no

Ulrike Hanssen, Tingvoll – Telefon 95521774 – E-post: hanssen@mfu.no

Kristin Wangen, Tingvoll – Telefon 90644462 – E-post: wangen@mfu.no

Sylvelin Tellnes, Tingvoll – Telefon 91816939 – E-post: tellnesđmfu.no

Helge Fjeldstad, Oslo – Telefon 97021405 – E-post: fjeldstad@mfu.no

Bjørn Harald Larsen, Eina – Telefon 97749350 – E-post: larsen@mfu.no

Kirstin Flynn Steinsvåg, Bergen – Telefon 94981052 – E-post: steinsvag@mfu.no

Pål Alvereng, Alvestad – Telefon 97588024 – E-post: alvereng@mfu.no

 

Firmaets felles e-post:

E-post som mottas av alle: post@mfu.no

Webdesign: Miljøfaglig Utredning AS