Vi tar på oss oppdrag i hele landet.
Kontakt daglig leder, personell på nærmeste avdelingskontor eller send forespørsel til post@mfu.no

Oslo

Helge Fjeldstad
Telefon: 970 21 405
E-post: fjeldstad@mfu.no

Knut Hessen
Telefon: 976 98 002
E-post: hessen@mfu.no

Kamilla Svingen
Telefon: 978 76 258
E-post: svingen@mfu.no

Bergen

Kirstin Flynn Steinsvåg
Telefon: 949 81 052
E-post: steinsvag@mfu.no

Sylvelin Tellnes
Telefon: 918 16 939
E-post: tellnes@mfu.no

Ardian Høgøy Abaz
Telefon: 472 85 780
E-post: abaz@mfu.no

Sara Margrete Gilberg Nyjordet
Telefon: 940 53 142
E-post: nyjordet@mfu.no

Tingvoll

Geir Gaarder
Telefon: 979 78 420
E-post: gaarder@mfu.no

Mathilde Lorentzen
Telefon: 414 42 257
E-post: lorentzen@mfu.no

John Bjarne Jordal
Telefon: 913 64 212
E-post: jordal@mfu.no

Ulrike Hanssen
Telefon: 955 21 774
E-post: hanssen@mfu.no

Eina

Bjørn Harald Larsen
Telefon: 977 49 350
E-post: larsen@mfu.no

Ørsta

Kristin Wangen
Telefon: 906 44 462
E-post: wangen@mfu.no

Harstad

Pål Alvereng
Telefon: 975 88 024
E-post: alvereng@mfu.no

Miljøfaglig Utredning AS

Firmaets e-post (går til daglig leder og styreleder): post@mfu.no

Forretningsadresse: Toppsundveien 1333, 9423 Grøtavær

Fakturaadresse: Toppsundveien 1333, 9423 Grøtavær

Faktura mottas helst som pdf på e-postadressen: alvereng@mfu.no

 

Kontaktinformasjon

Daglig leder: Pål Alvereng

975 88 024
alvereng@mfu.no
post@mfu.no